|
|
|
|
|
ΤΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΟΥΜΕ;
ΚΑΡΔΑΜΗΛΗΣ | Ανακύκλωση Παλαιών Σιδήρων & Μετάλλων - Scrap Κιλκίς
![](https://reseller-content.4ty.gr/site2/chris-ftp/2024/kardamilisanakiklosi-15042024-2.png) |
|
|
|
|
|
|
Με μακροχρόνια πορεία στο χώρο της ανακύκλωσης, η επιχείρησή μας “ΚΑΡΔΑΜΗΛΗΣ” η οποία βρίσκεται στο Κιλκίς, αναλαμβάνει την ανακύκλωση παλαιών σιδήρων - scrap και μετάλλων, συμβάλοντας έτσι σημαντικά στην προστασία του περιβάλλοντος. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Διαθέτοντας εξειδικευμένα οχήματα, αναλαμβάνουμε τη μεταφορά των ανακυκλώσιμων υλικών στις εγκαταστάσεις μας. Εκεί, διαχωρίζουμε τα υλικά ανάλογα με το είδος τους και εφαρμόζουμε την απαραίτητη διαδικασία επεξεργασίας τους. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
![](https://reseller-content.4ty.gr/site2/chris-ftp/2024/kardamilisanakiklosi-15042024-5.png)
ΕΚΤΙΜΗΣΗ
Επικοινωνήστε μαζί μας και θα έρθουμε άμεσα στο χώρο σας για να εκτιμήσουμε τα παλαιά σίδερα και μέταλλα που διαθέτετε προκειμένου να σας δώσουμε την προσφορά μας. |
|
|
|
|
|
![](https://reseller-content.4ty.gr/site2/chris-ftp/2024/kardamilisanakiklosi-15042024-6.png)
ΠΑΡΑΛΑΒΗ
Διαθέτοντας σύγχρονο εξοπλισμό, φορτηγά και εξειδικευμένο προσωπικό, παραλαμβάνουμε τα υλικά που προορίζονται για ανακύκλωση με ασφάλεια και σχολαστικότητα. |
|
|
|
|
|
![](https://reseller-content.4ty.gr/site2/chris-ftp/2024/kardamilisanakiklosi-15042024-7.png)
ΠΛΗΡΩΜΗ
Προχωρούμε σε ζύγιση των υλικών και άμεση πληρωμή τοις μετρητοίς κατά την παραλαβή, τηρώντας πιστά τα συμφωνηθέντα. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Εξυπηρετούμε άμεσα το Κιλκίς, τις Σέρρες, το Πολύκαστρο και όλη την Ελλάδα, κατόπιν συνεννόησης. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Δρούμε με ειλικρίνεια, ακεραιότητα και σεβασμό προς το περιβάλλον και στις ανάγκες των πελατών μας.
![](https://reseller-content.4ty.gr/site2/chris-ftp/2024/kardamilisanakiklosi-15042024-2.png) |
|
|
|
|
|
Το έμπειρο και εξειδικευμένο προσωπικό μας, είναι στην διάθεσή σας και πάντα έτοιμο να ακούσει τις ανάγκες σας και να φροντίσει για την άρτια και άμεση εξυπηρέτησή σας.
Φιλοσοφία της επιχείρησής μας είναι να παρέχει μια επαγγελματική, γρήγορη και ευέλικτη ανταπόκριση προς όφελος του πελάτη, διατηρώντας παράλληλα αυστηρές και αδιάβλητες αξίες της αμεροληψίας στο εμπόριο και την προστασία του περιβάλλοντος. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
Είμαστε στην διάθεσή σας και πάντα έτοιμοι να σας προσφέρουμε άμεση και σωστή εξυπηρέτηση. Εξυπηρετούμε άμεσα το Κιλκίς, τις Σέρρες, το Πολύκαστρο και όλη την Ελλάδα, κατόπιν συνεννόησης. |
|
|
|
|
|
ΤΗΛ: 6995373656
& 6996884859 |
|
|
|
|
|
|